WYCIECZKA 6-LATKÓW DO PARKU ROZRYWKI "OWADOGIGANT"!
.jpg)
11 maja starszaki z grup: „Pszczółki” i „Biedronki” uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Rodzinnego Parku Rozrywki „Owadogigant” w Lubnicy, malowniczej miejscowości na skraju Drawskiego Parku Krajobrazowego. Główną atrakcją tego miejsca są gigantyczne modele owadów wykonane z dbałością o szczegóły, co sprawiło, że spacer wśród nich był dla przedszkolaków prawdziwą lekcją przyrody na żywo. Po spacerze ścieżką edukacyjną dzieci miały okazję korzystać z licznych atrakcji na ogromnym placu zabaw, dając upust swojej niespożytej energii, m.in. na zamkach dmuchanych, autodromach, torze tubingowym, parku linowym, łódkach w basenie, wielopoziomowym placu zabaw. Ten pełen emocji i wrażeń wyjazd był świetnym sposobem na aktywny wypoczynek w gronie rówieśników. Polecamy to miejsce na rodzinny wypoczynek.

