"ŻABKI" W ZAKŁADZIE FRYZJERSKIM!
.jpg)
Dziś nasze przedszkolaki z grupy „Żabki" wybrały się z wizytą do salonu fryzjerskiego!
Dzieci miały okazję poznać pracę fryzjera, zobaczyć profesjonalne akcesoria oraz dowiedzieć się, jak dbać o włosy.
Z ogromnym zainteresowaniem obserwowały wykonywanie fryzur i słuchały ciekawostek związanych z zawodem fryzjera.
Serdecznie dziękujemy Pani Edycie za miłe przyjęcie, cierpliwość oraz ciekawą lekcję pełną uśmiechu i nowych doświadczeń!

