WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW U STRAŻAKÓW:)
.jpg)
Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej
W dniach 7 i 8 maja dzieci z przedszkola odwiedziły siedzibę straży pożarnej w Drawsku Pomorskim. Przedszkolaki miały okazję poznać pracę strażaków oraz obejrzeć z bliska sprzęt strażacki i wozy pożarnicze. Dużą atrakcją była możliwość wejścia do samochodów strażackich oraz samodzielne lanie wody z węża strażackiego.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści strażaków i chętnie zadawały pytania. Wizyta dostarczyła wszystkim wielu radości i niezapomnianych wrażeń.
Na zakończenie przedszkolaki podziękowały strażakom za miłe przyjęcie oraz wręczyły dyplom upamiętniający wizytę w straży pożarnej.
"Drodzy Strażacy!
Dziękujemy Wam za Waszą odwagę i za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Życzymy Wam, żebyście zawsze bezpiecznie wracali z każdej akcji do domu, mieli mnóstwo siły i zawsze czuli się naszymi bohaterami.
Sto lat od przedszkolaków!"
Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej

